Preču atgriešana

Vetzoo.lv 14 dienu preču atgriešanas garantija

Vetzoo.lv iegādāto preci Jūs varat atgriezt 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. Lūdzu ņemiet vērā, ka precei jābūt nelietotai, nesabojātai, pilnā komplektācijā un oriģinālā iepakojumā. Turklāt, dzīvnieku barībai / papildbarībai jābūt neatvērtā oriģinālajā iepakojumā, izņemot gadījumus, kad tas ir iepriekš saskaņots ar Vetzoo.lv

Preču atgriešanas procedūra OMNIVA atgriešanas platformā:

1. Aizpildiet preču atgriešanas formu platformā atgriesana.omniva.lv.
2. Pēc atgriešanas formas aizpildīšanas Jums tiks nosūtīta informācija ar sūtījuma atgriešanas kodu un turpmākajiem norādījumiem uz Jūsu norādīto tālruni un e-pastu.
3. Dodieties uz tuvāko Omniva pakomātu. Ekrānā izvēlieties "Sūtīt sūtījumu" un pēc tam "Sūtījums ar iepriekš sagatavotu adrešu karti".
4. Ievadiet sūtījuma atgriešanas kodu un sekojiet turpmākajiem norādījumiem, kas parādīsies uz ekrāna.
5. Lūdzu ņemiet vērā, ka preces var tikt atgrieztas ar pakomāta starpniecību tikai tad, ja sūtījuma iepakojuma izmēri nepārsniedz 38 x 64 x 39 cm un tā maksimālais svars nepārsniedz 30 kg.
6. Maksa par preces atgriešanu izmantojot OMNIVA platformu €2,49 tiks atskaitīta no summas, kas jāatgriež par preci (izņemot gadījumus, kad tas ir iepriekš saskaņots ar Vetzoo.lv).

Jūs saņemsiet naudas atmaksu uz Jūsu norādīto bankas kontu, ar kuru bijāt samaksājis par pirkumu 7 dienu laikā no momenta, kad prece tiks atgriezta un saņemta.

Ja Jums ir jebkādi jautājumi vai neskaidrības, aicinām sazināties ar mums pa tālruni +371 26038432 vai pa e-pastu [email protected]

Atgriešanas pakalpojums


Flag Counter Visi Internetveikali un cenas Salidzini.lv logotips